Project Description

Nowoczesne budownictwo stawia wysokie wymagania trwałości i solidności. Kostka brukowa firmy GALABETON spełnia wymagania zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o estetykę. Kładziemy ogromny nacisk na to aby nasze produkty: kostka brukowa i płyty tarasowe swoim niebanalnym kształtem i rozmaitością barw spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Solidność wykonania produktów pozwoli przez lata cieszyć się zakupioną kostką brukową.

Produkty Modern
Linia produktów charakteryzująca się zróżnicowaniem kształtów, pełnym wachlarzem barw od zimne po ciepłe i wyjątkową gładkością powierzchni. Odważne połączenia kolorów wchodzących w skład gustownych melanży łączą się w spójne kompozycje potrafiące zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nowoczesność linii polega głównie na jej uniwersalności: możliwości wielu kombinacji aranżacyjnych, skrajnych efektów wizualnych i wszechstronności zastosowań.
Nava, Riso, Trento, Verano

Produkty Grande
Seria składa się z dwóch grup produktów TRAWERTYNU oraz TORI o podobnych walorach estetycznych. Przygotowane z myślą o klientach znudzonych pospolitymi formami. Zdecydowane rozmiary oraz specyficzne formaty zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Charakterystyczna powierzchnia i duże gabaryty poszczególnych płyt sprawiają, że powierzchnie przypominają naturalny kamień. Idealnie sprawdzą się przy zagospodarowaniu dużych przestrzeni tarasów oraz placów. Niepowtarzalna gama kolorów pozwala nadać nowy charakter powierzchni oraz zapewnia nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Tori Travertyn

Produkty Dekor
Dekoracyjna linia kostek o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach, dzięki której stworzyć można oryginalne aranżacje. Wielobarwność kompozycji pozwala przenieść się w błogi świat prosto z bajki. Wszystkie elementy wykonane są z dbałością o każdy szczegół, aby po ich ułożeniu, całkowicie oddać piękno danego produktu. Linia Decor w skład której wchodzą starannie wybrane kostki: PIKOLO, NOSTALIT I AKROPOL to system figlarnych a za razem eleganckich kostek.
Akropol, Pikolo, Nosalit

Produkty standardowe
Behaton, Płyta Meba, Holland, Obrzeża, Krawężniki, Płyta chodnikowa

KOSTKA BRUKOWA

PŁYTY TARASOWE

OGRODZENIA

SPRAWDŹ INNYCH PRODUCENTÓW W NASZEJ OFERCIE