LIDERZY BRANŻY W JEDNYM MIEJSCU

KOSTKA BRUKOWA

Nowoczesna i klasyczna kostka brukowa – sprawdź ofertę naszej firmy spod Radomia

Jesteśmy dystrybutorem kostki brukowej z siedzibą w Makowcu, pod Radomiem, w woj. mazowieckim. Sprzedajemy produkty na terenie całego kraju m.in. do takich miast jak Kraków, Warszawa, Poznań, czy Wrocław. Zapewniamy kostkę na różne budowy, domki jednorodzinne, stacje benzynowe, place manewrowe przy firmach a także przy halach magazynowych i do przechowalni owoców. Kostka brukowa dostarczona przez naszą firmą posłużyła do rewitalizacji Katedry w Radomiu.

Tania kostka brukowa – firma Hermann woj. mazowieckie

W naszej ofercie dostępna jest zarówno nowoczesna, jak i klasyczna w formie kostka brukowa. W siedzibie firmy w okolicy Radomia proponujemy Klientom różnorodne kostki brukowe, wyróżniające się na tle produktów konkurencji w woj. mazowieckim. Są to kostki śrutowane, szlifowane, szczotkowane, impregnowane, w niesamowitych, niecodziennych kolorach oraz barwach metalicznych. Oferujemy sprzedaż kostki brukowej i płyt tarasowych w formatach do nawet 100 x 120 cm i grubościach od 3,5 cm do 16 cm. W tym sezonie bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszy się kostka Napoli zarówno w kolorach jednolitych, w kolorach typu melanż, jak i wersji płukanej. Charakteryzuje się idealnie prostą formą oraz minimalnymi przerwami pomiędzy poszczególnymi elementami. Zachęcamy do obejrzenia fotografii kostki brukowej w galerii oraz do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Makowcu, na obrzeżach Radomia.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę kostki brukowej, a także cennik. Ceny rozpoczynają się już od 20,60 PLN/m² kostki brukowej. Firma Hermann spod Radomia zaprasza!

Potrzebujesz inspiracji, porady eksperta. Nasi doradcy służą pomocą.
ZADZWOŃ 796-510-510
“Dom – tu zaczyna się TWOJA historia”
AUTOR NIEZNANY
“Pragniemy stać się najbardziej preferowanym i cenionym dystrybutorem galanterii betonowej w kraju i za granicą, zorientowanym na spełnianie indywidualnych oczekiwań Klientów, elastycznym w budowaniu trwałych relacji biznesowych.”
ŁUKASZ HERNIK - WŁASCICIEL