Doświadczony producent odwodnień m.in. do kostek brukowych – BIEL-BET

Oprócz nowoczesnej kostki brukowej, którą oferujemy w Hermann Radom, proponujemy między innymi systemy odwodnień liniowych Bielbet. Są one idealnym rozwiązaniem do odprowadzania wód deszczowych z różnego rodzaju powierzchni utwardzonych, w tym kostki brukowej, której jesteśmy dystrybutorem. Znajdziesz u nas zarówno odwodnienia liniowe polimerobetonowe jak i z tworzywa sztucznego.

Zadbaj o prawidłowe odprowadzenie wody opadowej z kostki

Odwodnienia liniowe to skuteczne rozwiązanie problemów z odprowadzeniem wód opadowych. Umożliwiamy zakup korytek odwodnieniowych, począwszy od klasy A15, kończąc na wersjach E600. Ponadto sprzedajemy studzienki kanalizacyjne, podrynnowe i wycieraczki do obuwia. Gwarantujemy trwałość, jakość oraz najniższe ceny, a także upusty i rabaty dla stałych odbiorców. Co więcej, jako Hermann Radom zapewniamy bezpieczny transport.

Wybierz współpracę z rzetelnym dostawcą

Zaufało nam już wiele firm. Charakteryzujemy się tym, że oferujemy wyroby najwyższej jakości, zapewniamy szybką dostawę zamówionych wyrobów, dogodne terminy płatności oraz miłą i fachową obsługę. Wszystkie produkty, które udostępniamy, są badane przez notyfikowane jednostki laboratoryjne, uzyskując Europejskie Certyfikaty Jakości – system zgodny jest z normą PN-EN 1433. Jego zalety to m.in. odprowadzanie nadmiaru wód deszczowych, zapobieganie tworzeniu się kałuż, chronienie obiektów budowlanych przed wilgocią.

Zastosowanie: tereny budownictwa mieszkalnego, ścieżki pieszych i rowerzystów, ogrody, tarasy, wejścia do budynków, wjazdy do garaży, parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych, place zakładowe, hale produkcyjne, stacje paliw.

Odwodnienia liniowe betonowe, Odwodnienia liniowe polimerobetonowe, Odwodnienia liniowe z tworzywa sztucznego