LIDERZY BRANŻY W JEDNYM MIEJSCU

PŁYTY TARASOWE

Dystrybutor kostki brukowej i płyt tarasowych – Hermann Radom zaprasza do współpracy Klientów nie tylko z województwa Mazowieckiego

W naszej ofercie znajdziesz płyty tarasowe betonowe, ale również wersje ażurowe. Mamy w swojej ofercie produkty siedmiu producentów, którzy charakteryzują się różnorodnym podejściem do projektowania, a także użycia poszczególnych materiałów czy tworzenia wersji kolorystycznych. Szeroki przekrój artykułów pozwala nam uzyskać ogromną przewagę wobec działań konkurencji Jest to innowacyjne podejście w branży budowlanej dające prawie nieograniczony wybór i mające na celu zaspokojenie potrzeb wszystkich Klientów z całej Polski.

Wytrzymałe płyty tarasowe – sprawdź propozycje Hermann Radom

Każdą z płyt tarasowych dostępnych wśród naszego asortymentu z powodzeniem wykorzystasz na swojej posesji czy ogrodzie. Siedziba firmy Hermann znajduje się ok. 300 metrów od rogatek Radomia w kierunku drogi nr 9 na Rzeszów (w stronę Skaryszewa /Ostrowca Świętokrzyskiego). Zapraszamy!

Potrzebujesz inspiracji, porady eksperta. Nasi doradcy służą pomocą.
ZADZWOŃ 796-510-510
“Dom – tu zaczyna się TWOJA historia”
AUTOR NIEZNANY
“Pragniemy stać się najbardziej preferowanym i cenionym dystrybutorem galanterii betonowej w kraju i za granicą, zorientowanym na spełnianie indywidualnych oczekiwań Klientów, elastycznym w budowaniu trwałych relacji biznesowych.”
ŁUKASZ HERNIK - WŁASCICIEL